Z KIM WSPÓŁPRACUJEMY

Naszą działalność opieramy na szerokiej współpracy z naszymi kontrahentami do których należą instytucje, linie lotnicze ośrodki szkolenia, uczelnie lotnicze, wydawnictwa oraz dystrybutorzy. Poniżej wybrane loga kilku z nich. Pozostając stale otwarci na współprace zapraszamy serdecznie wszystkich zainteresowanych do kontaktu z nami.

Centrum Edukacji Lotniczej Pileus

Jesteśmy firmą, która powstała w 2012 roku. Jej założyciele mają grubo ponad 20 letnie doświadczenie w lotnictwie cywilnym. Centrum Edukacji Lotniczej Pileus to certyfikowany Ośrodek Szkolenia Lotniczego przeprowadzający szkolenia dla wybranych specjalności lotniczych oraz szkolenia zamknięte na potrzeby firm lotniczych.

 

Częścią naszego Centrum jest także Wydawnictwo Lotnicze, które specjalizuje się w podręcznikach lotniczych. Działalność wydawnicza wymusza na nas i umożliwia nam ciągłe podnoszenie kwalifikacji i wiedzy. Dzięki temu na sali wykładowej mamy pewność, iż dobrze przygotowujemy Państwa do przyszłych zadań w powietrzu, czy pełnienia zawodu dyspozytora lotniczego.

 

Stała współpraca z najlepszymi wykładowcami w różnych dziedzinach lotniczych daje Państwu gwarancję, iż uczestnictwo w naszych szkoleniach spełni Państwa oczekiwania dając gwarancje przekazywania wiedzy na najwyższym poziomie. Do naszych wykładowców należą piloci, kontrolerzy, dyspozytorzy oraz specjaliści między innymi z takich firm i instytucji jak:

 

  • Polskie Linie Lotnicze LOT;
  • Linie lotnicze Wizz Air;
  • Polska Agencja Żeglugi Powietrznej;
  • Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej;
  • LS Airport Services S.A.

 

 

HOME

PILEUS Copyright © 2012 - 2022 - All Rights Reserved